fbpx

INVICTA

ייעוץ תזונתי

מעוניינים לרדת במשקל ולהתחטב? או לעלות במשקל ובמסת השריר? והכי חשוב – לשמור על התוצאות לכמה שיותר זמן? המקום שלכם איתנו.

אנחנו לא מאמינים בשיטות קסם, טריקים, ואתגרים שלא עובדים.
אצלנו אתם תלמדו מה זו תזונה נכונה בהתאם למטרה שלכם, תשנו את ההרגלים שלכם, ותסגלו אורח חיים לצד כל האירועים בחייכם.

“רגע סיון, אז מעכשיו אני אחיה רק על סלטים וחסות? 😰”

ממש לא! אתם תוכלו לאכול הכל. כל מה שאתם אוהבים ורגילים. אצלנו תלמדו כיצד לשלב את כל המאכלים האהובים עליכם, ותוך כדי לרדת במשקל! שילוב מאכלים אהובים הוא בגדר חובה לכל מי שמעוניין להצליח בתהליך ולשמר תוצאות.

לא, אני לא מוכרת לכם חלום ורוד. אני מוכרת לכם מציאות.
אתם באים לעבוד ולצאת מאזור הנוחות כי.. אתם באים לשנות את החיים שלכם. וזה מתאים לאמיצים בלבד! (אה ולכאלו שהגוף והבריאות שלהם נמצאים במקום הראשון)

מרגישים בטוחים להתחיל? אז קדימה בואו תצטרפו אלינו ברכישה אונליין של התהליך!
מיד לאחר הרכישה אצור איתכם קשר באופן אישי להתחלת התהליך!

לא בטוחים ורוצים להתייעץ איתי?
מגיעה לכם שיחת ייעוץ טלפונית בחינם! לתיאום השאירו פרטים.

סיון בן עמי

יועצת תזונה מוסמכת

לשיחת ייעוץ טלפונית בחינם השאירו פרטים!
  אלפי לקוחות שהשיגו את הגוף שלהם איתנו

  איך זה עובד?

  תהליך האונליין מורכב מפגישת היכרות בזום וארבעה חודשי ליווי (לפחות). בפגישה הראשונה שלנו נלמד להכיר אתכם במדויק, מה אתם אוהבים לאכול ומה לא, מה סדר היום שלכם וכו’. בנוסף ניקח נתונים פיזיים כמו משקל, ואם מתאפשר אז גם היקפים. בעקבות הפגישה נבנה לכם תפריט תזונה מותאם אישית אליכם כמו חליפה. בין אם זה רק מאכלים שאתם אוהבים שיהיו בתפריט, ומספר הארוחות ביום המועדף עליכם.

  בנוסף, כחלק מייעוץ התזונה שלנו, נבנה לכם תכנית אימונים מותאמת אישית לפי אזורים שאתם רוצים לתת עליהם יותר דגש, או לחזק יותר, או פשוט תוכנית פרופורציונאלית לכל הגוף. את התכנית תוכלו לבצע מכל מקום, מהבית, מחדר הכושר, או בחוף הים.

  מיד עם קבלת התפריט ותכנית האימונים נוכל לצאת לדרך!
  אחת היועצות תזונה שלנו, תלווה אתכם אישית במשך כל התהליך, וממש תלך איתכם יד ביד בדרך לתוצאות. מטרת הליווי היא לדייק את התהליך אליכם ולהפוך אותו לכמה שיותר אישי ומקצועי, ולשמש כמקור המוטביציה והתמיכה. אני כאן בשבילכם לכל שאלה, התייעצות, תהיה, וסתם כדי לדבר להקשיב ולהרים אתכם ברגעים פחות קלים!

  לא בטוחים? דברו איתנו!
   שאלות נפוצות

   כל החבילות כוללות:

   – תפריט מותאם אישית.
   – תכנית אימונים מותאמת אישית.
   – בניית גרף התקדמות ומעקב אישי.
   – ליווי תזונה למשך כל התהליך: מספרי טלפון אישיים של סיון היועצת תזונה + טל המאמן לצורך ליווי מיטבי. זמינות והיענות מקסימלית לכל אורך התהליך. אנחנו מאמינים בליווי צמוד לצורך למידה והצלחה.

   בנוסף בייעוץ הפרונטלי:

   – אחת לחודש מפגש: המפגש הראשון הוא הארוך ביותר ובו נישקל ונמדוד היקפים ואחוזי שומן. במפגש הראשון אלמד להכיר אותך, את סדר היום שלך ואת ההעדפות והרגלי התזונה שלך. בעקבות המפגש אעבוד על תפריט מותאם אלייך. המפגשים הבאים יכללו שקילה ומדידות, למידה על תזונה נכונה ומאוזנת, הצפת קשיים והתמודדות, הקניית כלים ליום יום, שינוי אסטרטגיה במידת הצורך, התאמת התפריט מחדש בהתאם למטרות.

   לאחר רכישת התכנית, תקבלו את שאלון את ההיכרות שאותו עליכם למלא במפורט. השאלון נועד על מנת להכיר אתכם בצורה הטובה ביותר כך שנוכל להרכיב תפריט המותאם באופן מדויק אליכם ואל סדר היום שלכם. מיד לאחר מכן, בתום מקסימום 3 ימי עסקים תקבלו את התפריט שלכם ותכנית האימונים! מיד נצא לדרך ונתחיל בתהליך! כל התקשורת בינינו תעבוד בוואטסאפ/שיחות טלפון וכל רשת חברתית שתבחרו. במהלך כל התהליך נהיה בקשר יום יומי לכל התייעצות ומעקב, ובנוסף נבנה גרף התקדמות אישי עד סוף התהליך.

   משתנה מאדם לאדם. כשם שכל אדם הוא שונה באורח החיים, במשקל גופו, ובגנטיקה, כך קצב הירידה/עליה ישתנה. אנחנו נעשה את המיטב שלנו על מנת לעזור לכם לראות את התוצאות בזמן המהיר ביותר (בגבולות הירידה/עליה התקינים בריאותית כמובן). ככל שתתמידו יותר בתהליך, סביר שתראו תוצאות מהר יותר.

   כמובן. אנחנו עושים ליווי תזונתי לכל מטרה, בין אם זה ירידה במשקל וחיטוב הגוף, עליה במשקל ובמסת השריר, או ליווי לצורך שמירה על המשקל הנוכחי וסיגול אורח חיים בריא.

   בוודאי. על מנת לחטב את הגוף צריך לשנות הרגלי תזונה ובינהם, צריכת חלבון בכמות גבוהה, להיות בגרעון קלורי (כל אחד בהתאם לנתונים הפיזיים שלו) וכמובן שמומלץ ואף רצוי לשלב אימוני כוח. כל זה על מנת לרדת בשומן ולשמר את מסת השריר, ובעצם להתחטב. בשביל זה אנחנו כאן, החל מלבחון את המקרה הספציפי שלך, להחליט על תכנית המתאימה לך ועל השינוי שנרצה להשיג, ועד לליווי מלא בדרך להגשמת החלום 😊

   רצוי מאוד. על מנת לראות תוצאות מקסימליות ולהשיג את מראה הגוף האופטימלי והרצוי (בין אם זה בתהליך חיטוב ובוודאי שבתהליך עלית מסת שריר) כדאי ואף רצוי לשלב אימוני כוח/התנגדות יחד עם תזונה מתאימה למטרה. האימונים האלו בשילוב עם צריכת חלבון גבוהה יתרמו לבניית מסת השריר הנחוצה לנו בכל שלב ובכל תהליך. מעבר לצריכת חלבון יש עוד פקטורים שעלינו להתחשב בהם בתזונה.

   הכל תלוי בכמה קילו אתה רוצה לרדת/לעלות, או כמה השינוי שלך גדול. ככל שהשאיפה היא לשינוי גדול יותר סביר שתצטרך יותר זמן, אך לא בכל המקרים. ניתן להתקשר אלינו, לספר לנו את המקרה שלך ומה המטרה והיעד שתרצה להשיג, ונבחר ביחד את המסלול המתאים ביותר עבורך.

   כל מסלול ייתן לכם תוצאות וכלים, כמובן בהתאם למה שניתן להשיג בטווח הזמן שבחרתם. ככל שהמסלול ארוך יותר כך יהיה לנו יותר זמן לעזור לכם להשיג את התוצאה המבוקשת, זמן הלמידה שלכם יהיה ארוך ומעמיק יותר, ונוכל לעשות גרף התקדמות ומעקב ארוך יותר.

   הבחירה שלכם צריכה להיות לפי המטרה שברצונכם להשיג וגודל השינוי. זה משתנה מאדם לאדם.

   בוודאי. אנחנו מתאימים את התכנית אימונים בדיוק אליכם, בין אם זה הציוד שיש או אין לכם. מספר הפעמים בשבוע שאתם יכולים להתאמן, ומקום האימון. הכל מותאם אליכם באופן אישי. ניתן להגיע לתוצאות מדהימות מאימונים עם משקל גוף בלבד.

   כן. בעלות של 250 שקלים לכל חודש נוסף.

   הקליניקה שלנו ממוקמת בבאר יעקב. (מרכז הארץ).

   כן. יש מסלולים משולבים הכוללים ליווי תזונתי פרונטלי + אימונים בסטודיו.