fbpx

INVICTA

מסלול משולב

הפגישות והאימונים יתבצעו בסטודיו שלנו בבאר יעקב

אימונים + ייעוץ תזונה פרונטלי

1200 ₪

600 ₪ 
+ מחיר חבילת אימונים

במפגש הראשון אלמד להכיר אותך, את סדר היום שלך ואת ההעדפות והרגלי התזונה שלך. בעקבות המפגש אעבוד על תפריט מותאם אלייך. כל המפגשים יכללו שקילות ומדידות, למידה על תזונה נכונה ומאוזנת, הצפת קשיים והתמודדות, הקניית כלים ליום יום, שינוי אסטרטגיה במידת הצורך, התאמת התפריט החדש בהתאם למטרות, זמינות והיענות מקסימליית לכל אורך התהליך. אנו מאמינים בליווי צמוד לצורך למידה והצלחה!

מלאו את הפרטים מטה ונחזור אליכם בהקדם:
  שאלות נפוצות - ייעוץ תזונה

  הקליניקה ממוקמת בבאר יעקב. (אזור מרכז הארץ)

  כל החבילות כוללות:

  – תפריט מותאם אישית.
  – תכנית אימונים מותאמת אישית.
  – בניית גרף התקדמות ומעקב אישי.
  – ליווי תזונה למשך כל התהליך: מספרי טלפון אישיים של סיון היועצת תזונה + טל המאמן לצורך ליווי מיטבי. זמינות והיענות מקסימלית לכל אורך התהליך. אנחנו מאמינים בליווי צמוד לצורך למידה והצלחה.

  בנוסף בייעוץ הפרונטלי:

  – אחת לחודש מפגש: המפגש הראשון הוא הארוך ביותר ובו נישקל ונמדוד היקפים ואחוזי שומן. במפגש הראשון אלמד להכיר אותך, את סדר היום שלך ואת ההעדפות והרגלי התזונה שלך. בעקבות המפגש אעבוד על תפריט מותאם אלייך. המפגשים הבאים יכללו שקילה ומדידות, למידה על תזונה נכונה ומאוזנת, הצפת קשיים והתמודדות, הקניית כלים ליום יום, שינוי אסטרטגיה במידת הצורך, התאמת התפריט מחדש בהתאם למטרות.

  לאחר רכישת התכנית, תקבלו את שאלון את ההיכרות שאותו עליכם למלא במפורט. השאלון נועד על מנת להכיר אתכם בצורה הטובה ביותר כך שנוכל להרכיב תפריט המותאם באופן מדויק אליכם ואל סדר היום שלכם. מיד לאחר מכן, בתום מקסימום 3 ימי עסקים תקבלו את התפריט שלכם ותכנית האימונים! מיד נצא לדרך ונתחיל בתהליך! כל התקשורת בינינו תעבוד בוואטסאפ/שיחות טלפון וכל רשת חברתית שתבחרו. במהלך כל התהליך נהיה בקשר יום יומי לכל התייעצות ומעקב, ובנוסף נבנה גרף התקדמות אישי עד סוף התהליך.

  משתנה מאדם לאדם. כשם שכל אדם הוא שונה באורח החיים, במשקל גופו, ובגנטיקה, כך קצב הירידה/עליה ישתנה. אנחנו נעשה את המיטב שלנו על מנת לעזור לכם לראות את התוצאות בזמן המהיר ביותר (בגבולות הירידה/עליה התקינים בריאותית כמובן). ככל שתתמידו יותר בתהליך, סביר שתראו תוצאות מהר יותר.

  כמובן. אנחנו עושים ליווי תזונתי לכל מטרה, בין אם זה ירידה במשקל וחיטוב הגוף, עליה במשקל ובמסת השריר, או ליווי לצורך שמירה על המשקל הנוכחי וסיגול אורח חיים בריא.

  בוודאי. על מנת לחטב את הגוף צריך לשנות הרגלי תזונה ובינהם, צריכת חלבון בכמות גבוהה, להיות בגרעון קלורי (כל אחד בהתאם לנתונים הפיזיים שלו) וכמובן שמומלץ ואף רצוי לשלב אימוני כוח. כל זה על מנת לרדת בשומן ולשמר את מסת השריר, ובעצם להתחטב. בשביל זה אנחנו כאן, החל מלבחון את המקרה הספציפי שלך, להחליט על תכנית המתאימה לך ועל השינוי שנרצה להשיג, ועד לליווי מלא בדרך להגשמת החלום 😊

  רצוי מאוד. על מנת לראות תוצאות מקסימליות ולהשיג את מראה הגוף האופטימלי והרצוי (בין אם זה בתהליך חיטוב ובוודאי שבתהליך עלית מסת שריר) כדאי ואף רצוי לשלב אימוני כוח/התנגדות יחד עם תזונה מתאימה למטרה. האימונים האלו בשילוב עם צריכת חלבון גבוהה יתרמו לבניית מסת השריר הנחוצה לנו בכל שלב ובכל תהליך. מעבר לצריכת חלבון יש עוד פקטורים שעלינו להתחשב בהם בתזונה.

  הכל תלוי בכמה קילו אתה רוצה לרדת/לעלות, או כמה השינוי שלך גדול. ככל שהשאיפה היא לשינוי גדול יותר סביר שתצטרך יותר זמן, אך לא בכל המקרים. ניתן להתקשר אלינו, לספר לנו את המקרה שלך ומה המטרה והיעד שתרצה להשיג, ונבחר ביחד את המסלול המתאים ביותר עבורך.

  ההבדל בין המסלולים הוא שהפרונטלי מכיל פגישות אחד על אחד וביניהם גם לקיחת מדדים.

  באונליין ניתן להשיג את אותה התוצאה בדיוק, גם ללא מפגשים והוא נועד על מנת לספק מענה ללקוחות שלא יכולים להגיע אלינו לקליניקה. אין הבדל מהותי בין המסלולים והבחירה שלכם בין המסלולים צריכה להיות ככל הנראה ע”פ קרבתכם אלינו.

  כל מסלול ייתן לכם תוצאות וכלים, כמובן בהתאם למה שניתן להשיג בטווח הזמן שבחרתם. ככל שהמסלול ארוך יותר כך יהיה לנו יותר זמן לעזור לכם להשיג את התוצאה המבוקשת, זמן הלמידה שלכם יהיה ארוך ומעמיק יותר, ונוכל לעשות גרף התקדמות ומעקב ארוך יותר.

  הבחירה שלכם צריכה להיות לפי המטרה שברצונכם להשיג וגודל השינוי. זה משתנה מאדם לאדם.

  בוודאי. אנחנו מתאימים את התכנית אימונים בדיוק אליכם, בין אם זה הציוד שיש או אין לכם. מספר הפעמים בשבוע שאתם יכולים להתאמן, ומקום האימון. הכל מותאם אליכם באופן אישי. ניתן להגיע לתוצאות מדהימות מאימונים עם משקל גוף בלבד.

  המסלול הארוך ביותר באונליין כיום הוא לשלושה חודשים. ניתן לקחת את המסלול של הפרונטלי ולקיים את הפגישות בזום.

  כן. בעלות של 250 שקלים לכל חודש נוסף.

  הקליניקה שלנו ממוקמת בבאר יעקב. (מרכז הארץ).

  שאלות נפוצות - אימונים

  הסטודיו נמצא בבאר יעקב. (אזור מרכז הארץ)

  הסטודיו הוא בגודל 120 מטר ובו נערכים אימונים אישיים/קבוצתיים בליווי מאמן אישי. בסטודיו תמצאו מבחר מתקנים שיש גם בחדר כושר (סמיט משין, כלובים ועוד), משקולות מהמשקל הנמוך לגבוה, וציוד כמו משקולות קרסול, גומיות ישבן, מזרנים, ועוד.

  בכל כרטיסיה של אימונים אישיים/זוגיים/שלישיות יש עשרה אימונים.

  מנויות לאימוני קבוצות מקבלות שם משתמש וסיסמא לאפליקיציה שלנו ברגע שהן רוכשות מנוי. באפליקציה יש לו”ז מסודר של כל האימונים, יום ושעת האימון ומי המאמן. שם הן יכולות להירשם לאימונים גם לכמה חודשים קדימה.

  אימונים אישיים נקבעים אל מול המנהל / מאמן.

  הכרטיסיה של האימונים אישיים היא סך הכל לעשרה אימונים וללא מגבלת זמן. כל אימון שמתקיים יורד ניקוב בכרטיסיה.

  המסלולים של האימוני קבוצות הם מנויים חודשיים. התשלום הוא בעבור חודש, כאשר החודש הראשון הוא בתשלום חד פעמי. לאחר מכן, התשלום הוא בהוראת קבע לשלושה חודשים קדימה. לאחר השלושה חודשים המנויה צריכה לחדש שוב את ההוראת קבע לעוד שלושה חודשים וחוזר חלילה.

  כן. האימוני קבוצות קבועים ויש מערכת שעות באפליקציה. אם יש שינוי חד פעמי, הוא מתעדכן באפליקציה והרשומות לאימון מקבלות התראה.

  אימוני הקבוצות שלנו כרגע הם לנשים בלבד.

  האימוני קבוצות מתאימים לכולן. בכל אימון יינתן מבחר משקלים לצד כל תרגיל כך שתוכלי להתאמן בהתאם לרמתך. בנוסף, המאמן שם לב לכל מתאמנת ועוזר למי שצריכה, כמו כן למתאמנות חדשות יוסברו טכניקות בסיסיות לביצוע נכון של התרגילים במהלך האימון.

  יש לנו שלושה מסלולים עיקריים: פעמיים בשבוע, שלוש פעמים בשבוע, וארבע פעמים בשבוע.

  במעמד הרכישה את יכולה לבחור איזה מסלול ברצונך לרכוש.

  אם את מתאמנת מתחילה, היינו ממליצים להתחיל בפעמיים בשבוע, ולאחר מכן להעלות את מספר הפעמים בהתאם להרגשה האישית. אם את מתאמנת בינונית/מתקדמת, היינו ממליצים להגיע לפחות שלוש פעמים בשבוע.

  אצלנו בסטודיו דוגלים באימונים על טהרת הכוח. על מנת להשיג את התוצאות שכולכן רוצות, בין אם זה ירידה במשקל/חיטוב הגוף/עליה במסת השריר/אורח חיים בריא, צריך להתאמן אימוני התנגדות חזקים. עליהם אנחנו מלבישים בנוסף מידי פעם אירובי, בטן, גומיות התנגדות ומשקולות קרסול. האימון שלנו מתנהל בדרך כלל בצורת “תחנות” כוח – באמצעות משקולות חופשיות/מכשירים/תרגילים מורכבים. המשתתפות מתחלקות בין התחנות ועושים סבבים.

  לא, אין דמי ביטול. על מנת לבטל את המנוי צריך להודיע למנהל. התשלום יהיה רק עד סוף אותו חודש נוכחי שבו ביטלת וכמובן שתוכלי להמשיך להגיע עד סוף אותו חודש. אין צורך בהודעה מוקדמת מראש

  לאימוני קבוצות: את מוזמנת להגיע אלינו לאימון ניסיון ללא עלות.

  לאימון אישי/זוגי: אתם מוזמנים להגיע אלינו לאימון בעלות תשלום בודד ללא התחייבות.